KRJ 24.03.2015

PVM / VIP 24.03.2015 / 23.03.2015

Järjestyspaikka Celadon Warmbloods

Vastuuhenkilö Kiiu (VRL-12217)

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyt arvonta

RAJOITUKSET

Kisat ovat avoimet kaikille

3 hevosta / ratsastaja / luokka

2 luokkaa hevonen / kisa

1 hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan

30 osallistujaa / luokka

OSALLISTUMINEN

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin suomalainenratsastaja@gmail.com otsikolla KRJ1-3

Muodossa: Luokka nro [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen

Väärin ilmottautuneet hylätään

Hylkäämisestä ei ilmoiteta

LUOKAT

1. Vaativa B

2. Vaativa B

3. Grand Prix

4. Grand Prix

TULOKSET

1. Vaativa B

1. Veera R. (VRL-10735) - Besserwisser BG
2. vrieng. (VRL-06263) - Bad guys go everywhere
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
4. kuristaja (VRL-04374) - Lamourin Taikayö VH15-018-0093
5. Dimma (VRL-08204) - Claridge One Man Team VH14-027-0216
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
7. vrieng. (VRL-06263) - Ashina Cesili VH14-048-0001
8. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
9. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
10. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
12. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
13. Mirks (VRL-06941) - Mörkövaaran Talvitaika VH15-018-0332
14. kuristaja (VRL-04374)- Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
15. Mirks (VRL-06941) - Siniveden Suvitar VH14-018-2038
16. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
17. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
18. Minni (VRL-10337) - Em's Belinda
19. vrieng. (VRL-06263) - Odine Belv VH06-066-9208
20. kuristaja (VRL-04374) - Moon Haaveileva VH14-018-1850
21. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
22. Dimma (VRL-08204) - Roly Poly VH12-176-0001
23. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina
24. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
25. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
26. Kiiu (VRL-12217) - Kultakylän Fiilistelijä
27. Veera R. (VRL-10735) - Schwarz Gift
28. Dimma (VRL-08204) - Claridge Gentleman's Power VH13-022-0071
29. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
30. Kiiu (VRL-12217) - Fiktion Miriami

2. Vaativa B

1. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
2. Kiiu (VRL-12217) - Fiktion Miriami
3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
4. Veera R. (VRL-10735) - Devilish JJ
5. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
6. Veera R. (VRL-10735) - Krypton Cadillac
7. kuristaja (VRL-04374) - Reposaaren Arkkienkeli
8. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
9. Dimma (VRL-08204) - Claridge Gentleman's Power VH13-022-0071
10. vrieng. (VRL-06263) - Bad guys go everywhere
11. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
12. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
13. Mirks (VRL-06941) - Siniveden Suvitar VH14-018-2038
14. vrieng. (VRL-06263) - Odine Belv VH06-066-9208
15. Veera R. (VRL-10735) - Bentley Thrill
16. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
17. kuristaja (VRL-04374) - Lamourin Rautarouva
18. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
19. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
20. Dimma (VRL-08204) - Claridge One Man Team VH14-027-0216
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
22. Kiiu (VRL-12217) - Orerien fan Asgard
23. Dimma (VRL-08204) - Roly Poly VH12-176-0001
24. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
25. suba (VRL-12468) - Fiktion Kimara VH14-018-0848
26. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
27. Mirks (VRL-06941) - Mörkövaaran Talvitaika VH15-018-0332
28. vrieng. (VRL-06263) - Ashina Cesili VH14-048-0001
29. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
30. Minni (VRL-10337) - Em's Belinda

3. Grand Prix

1. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
2. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
3. honeythief (VRL-08852) - Clockwork Orange Vegas VH14-031-0877
4. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
5. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
6. Piste (VRL-11720) - ML's Light Shatter VH11-012-0138
7. Piste (VRL-11720) - le Rêve Mazechase VH15-012-0152
8. Kiiu (VRL-12217) - Frandsen Alvild
9. Veera R. (VRL-10735) - Bryant Thrill
10. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
11. Piste (VRL-11720) - le Rêve Aferdita VH15-012-0010
12. Mirks (VRL-06941) - Florida Overfine VH15-155-0002
13. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
14. Minni (VRL-10337) - Google My Name
15. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
16. ksuvi (VRL-06542) - Cullinan VH15-021-0198
17. Kiiu (VRL-12217) - Oldsfell's Saretta
18. Veera R. (VRL-10735) - Passion Flow
19. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
20. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Minor Titus VH14-013-0201
21. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
22. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
23. Kiiu (VRL-12217) - Leandro Thrill
24. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
25. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight
26. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
27. Minni (VRL-10337) - Stanley
28. Veera R. (VRL-10735) - Crayon Ceviche
29. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
30. Mirks (VRL-06941) - Balancelya VH15-011-0070

4. Grand Prix

1. Mirks (VRL-06941) - Cranleigh Alweria VH15-031-0337
2. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
3. Veera R. (VRL-10735) - Opera's Rigel Thrill
4. Mirks (VRL-06941) - Wolf's Sweet Polka VH15-012-0123
5. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Minor Titus VH14-013-0201
6. vrieng. (VRL-06263) - Preview PT VH15-021-0011
7. vrieng. (VRL-06263) - Granstad Beatrix
8. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow
9. Minni (VRL-10337) - Stanley
10. Laura (VRL-11124) - le Rêve Khalifa
11. Kiiu (VRL-12217) - Iceman AD
12. ksuvi (VRL-06542) - Charlotta Cade VH15-021-0192
13. Piste (VRL-11720) - le Rêve Adorra VH15-012-0168
14. Kiiu (VRL-12217) - Bennington
15. Piste (VRL-11720) - ML's Light Shatter VH11-012-0138
16. Piste (VRL-11720) - le Rêve Warmond VH15-012-0151
17. ksuvi (VRL-06542) - Cullinan VH15-021-0198
18. Veera R. (VRL-10735) - Aesar Viscount
19. Minni (VRL-10337) - Google My Name
20. honeythief (VRL-08852) - Clockwork Orange Vegas VH14-031-0877
21. ksuvi (VRL-06542) - Cruella de Cade VH15-021-0196
22. Helo (VRL-13822) - Wyrda Innholder
23. Helo (VRL-13822) - Trenom RAJA VH06-031-1895
24. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
25. Kiiu (VRL-12217) - Huffendalem
26. Dimma (VRL-08204) - CLAr Solo Maniac
27. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill or Die
28. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
29. Mirks (VRL-06941) - Fidda von Lark VH15-230-0003
30. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight