KRJ:n alaiset koulukilpailut 10.05.2014

» Kilpailuiden järjestyspaikkana toimii Nonshein
» Kilpaulut järjestetään 10.05.2014 ja VIP on 05.05.2014
» Vastuuhenkilönä Eeva T. (VRL-00410)
» Tulokset: arvontakone, lyhyt arvonta

» max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
» Yhteen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa
» Yksi hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
» Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan on myös kuuluttavat VRL:n kautta. Hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen, mutta suositeltava.
» Osallistumiset tulee lähettää osoitteeseen nonshein@gmail.com
» Merkitse otsikoksi KRJ 8-17. HUOM! 10 kutsua!
» Vain yhteen kutsuun ei ole mahdollista osallistua.
» Osallistumiset tulee lähettää muodossa:

Luokka/Luokat nro[rv]
Ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

esim.
Luokat 1 & 2.
Maija Meikäläinen (VRL-12345) - Pulleva Poni VH01-234-5678



Luokat
1. Grand Prix
2. Grand Prix
3. Grand Prix
4. Grand Prix


Osallistujat

1. Grand Prix
1. ​satu (VRL-00124) - Mage Masher​  
2. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001  
3. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124  
4. Eeva T. (VRL-00410) - Mythos NON  
5. Wenla (VRL-00116) - Revaya Amor VH13-011-0030  
6. Scilla (VRL-00091) - Siberia Aeris VH14-011-0113 
7. Amanda (VRL-10878) - Ferdinand Holmes 
8. Nintsu (VRL-01851) - Hyacinth 
9. Wenla (VRL-00116) - Apricoted Mind VH12-044-0227 
10. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
11. Amanda (VRL-10878) - Marsious 
12. Chiara (VRL-01123) - Valerian Venice VH13-012-0129 
13. satu (VRL-00124) - ​Aevis Graendal ​ 
14. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130 
15. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado 
16. Sanchez (VRL-10533) - Fleur Blanche BAP VH14-012-0064 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR 
18. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082 
19. Nintsu (VRL-01851) - Winona R 
20. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter 
21. Sanchez (VRL-10533) - Halford BAP VH14-012-0065 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze 
23. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter 
24. Chiara (VRL-01123) - Treviana VH13-021-0332 
25. Eeva T. (VRL-00410) - Leucothea PB VH13-021-0269 
26. Nintsu (VRL-01851) - Black Swan 
27. satu (VRL-00124) - ​Hasselbys Crispin ​ 
28. Chiara (VRL-01123) - Tirana Venice VH13-012-0128 
29. Wenla (VRL-00116) - Dawnielle Amor VH13-011-0031 
30. Amanda (VRL-10878) - Elburn Alerzeon 

2. Grand Prix
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR  
2. Eeva T. (VRL-00410) - Mythos NON  
3. Amanda (VRL-10878) - Ferdinand Holmes  
4. Chiara (VRL-01123) - Tirana Venice VH13-012-0128  
5. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124  
6. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082 
7. Eeva T. (VRL-00410) - Leucothea PB VH13-021-0269 
8. Chiara (VRL-01123) - Treviana VH13-021-0332 
9. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze 
11. Wenla (VRL-00116) - Revaya Amor VH13-011-0030 
12. satu (VRL-00124) - ​Hasselbys Crispin ​ 
13. Nintsu (VRL-01851) - Nutcracker 
14. Sanchez (VRL-10533) - Fleur Blanche BAP VH14-012-0064 
15. Amanda (VRL-10878) - Elburn Alerzeon 
16. Wenla (VRL-00116) - Dawnielle Amor VH13-011-0031 
17. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter 
18. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado 
19. ​satu (VRL-00124) - Mage Masher​ 
20. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter 
21. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001 
22. Amanda (VRL-10878) - Marsious 
23. Nintsu (VRL-01851) - Kasimir 
24. Scilla (VRL-00091) - Siberia Aeris VH14-011-0113 
25. Chiara (VRL-01123) - Valerian Venice VH13-012-0129 
26. satu (VRL-00124) - ​Aevis Graendal ​ 
27. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130 
28. Wenla (VRL-00116) - Apricoted Mind VH12-044-0227 
29. Sanchez (VRL-10533) - Halford BAP VH14-012-0065 
30. Nintsu (VRL-01851) - Café 

3. Grand Prix
1. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas  
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala  
3. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Amaranthine  
4. Veera R. (VRL-10735) - Arkham Casida  
5. Eeva T. (VRL-00410) - Báró Sztár VH12-056-0094  
6. Veera R. (VRL-10735) - Passion Flow VH12-031-0360 
7. Amanda (VRL-10878) - Sagaritis von Lark 
8. Chiara (VRL-01123) - Tiravera Venice VH13-021-0423 
9. Nintsu (VRL-01851) - Cherry Muffin 
10. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156 
11. Amanda (VRL-10878) - Cretheis von Lark 
12. Eeva T. (VRL-00410) - Schwantesia 
13. Eeva T. (VRL-00410) - Madár Szabó VH12-056-0100 
14. Amanda (VRL-10878) - Coral Madness 
15. Wenla (VRL-00116) - Gardenia Amor 
16. Nintsu (VRL-01851) - Winona R 
17. Veera R. (VRL-10735) - Bryant Thrill 
18. Wenla (VRL-00116) - Livingstone Amor 
19. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - T.H. Lady Godiva 
21. Nintsu (VRL-01851) - Black Swan 
22. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Tangiers 
23. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan 
24. Scilla (VRL-00091) - World War Z 
25. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004 
26. Chiara (VRL-01123) - Soriano VH13-021-0421 
27. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294 
28. Chiara (VRL-01123) - Tianna Venice VH13-021-0422 
29. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla ​​ 
30. Wenla (VRL-00116) - Chinesia CTN VH13-044-0025 

4. Grand Prix
1. Amanda (VRL-10878) - Cretheis von Lark  
2. Wenla (VRL-00116) - Livingstone Amor  
3. Wenla (VRL-00116) - Gardenia Amor  
4. Nintsu (VRL-01851) - Lazzarella Jux  
5. Chiara (VRL-01123) - Tiravera Venice VH13-021-0423  
6. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas 
7. Nintsu (VRL-01851) - Juksulan Lafayette 
8. Wenla (VRL-00116) - Chinesia CTN VH13-044-0025 
9. Veera R. (VRL-10735) - Passion Flow VH12-031-0360 
10. Chiara (VRL-01123) - Tianna Venice VH13-021-0422 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - T.H. Lady Godiva 
13. Amanda (VRL-10878) - Coral Madness 
14. Eeva T. (VRL-00410) - Schwantesia 
15. Chiara (VRL-01123) - Soriano VH13-021-0421 
16. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004 
17. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156 
18. Veera R. (VRL-10735) - Arkham Casida 
19. Scilla (VRL-00091) - World War Z 
20. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan 
21. Nintsu (VRL-01851) - Nutcracker 
22. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032 
23. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Tangiers 
24. Amanda (VRL-10878) - Sagaritis von Lark 
25. Eeva T. (VRL-00410) - Báró Sztár VH12-056-0094 
26. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Amaranthine 
27. Veera R. (VRL-10735) - Bryant Thrill 
28. Eeva T. (VRL-00410) - Madár Szabó VH12-056-0100 
29. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla ​​ 
30. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294